Newsletter
Přihlaste se pro odběr newsletteru
 
Novinky ve fotogalerii
 

PŘÍŠTÍ AKCE: ?????????????????????????????

16. Duben 2020  |  Antonín Modr

Milí přátelé dobrého vína a příznivci klubu MOVIK,

nutná opatření a nařízení v souvislosti s bojem proti epidemii koronaviru nás všechny bez rozdílu velmi citelně zasáhly a limitují nás v našich každodenních aktivitách. Nejdůležitější je, a v to doufám, že jste všichni zdraví a neviditelnému, ale přesto obludnému onemocnění COVID-19, jste nedali šanci, aby Vás skolil. Z jasných důvodů se bohužel nemohl uskutečnit březnový degustační večer a ze stejných důvodů musí být zrušena i dubnová akce Prezentace a degustace zahraničních vín výhradního dovozce TOMBALINA WINES, plánovaná na 28. 4. Negativních zpráv je teď všude kolem nás mnoho. Musím ale přidat ještě jednu. Moje vinařské srdce krvácí, protože letos nevyrazíme ani na jarní výjezd do vinorodých krajů, který jsme měli naplánovaný na polovinu května. Trvající koronavirový zákaz hromadných akcí nedává jinou možnost než zrušit již dříve dohodnutý program.

Vláda nedávno zveřejnila plán postupného uvolňování restriktivních opatření, který nám dává jistou naději, závisející na vývoji epidemiologické situace, že by se mohl 23. června uskutečnit alespoň poslední plánovaný degustační večer před prázdninami.

Chci Vám popřát hodně zdraví a sil k překonání současné situace. A zpříjemněte si čas trávený doma sklenkou dobrého vína! Kdyby Vám došlo, stačí zavolat, nebo napsat. Pošlu Vám nabídku a víno přivezu zdarma až k Vašemu domu za dodržení všech hygienických opatření.

Na shledanou v lepších časech se těší Antonín Modr.

< zpět