Jubilejní vánoční večer k 10. výročí činnosti klubu MOVIK.

2. Leden 2019  |  Antonín Modr

V adventním čase, 11. prosince, oslavil klub MOVIK deset let své činnosti a aktivit. Během těch uplynulých 10 let se uskutečnilo 67 degustačních večerů, při kterých jsme ochutnali 643 vín. V rámci pravidelných výjezdů do krajů, kde se rodí víno, jsme navštívili 24 vinařství. To už je docela pěkná historie! Klub MOVIK však pokračuje s optimismem dál vstříc další desetiletce (☺?), ve které na nás čeká spousta nových, jistě krásných vín i plno zážitků při cestách tam, kde vinaři tento unikátní nápoj s láskou a péčí vytvářejí. Pořád je na co se těšit. Ale ohlédněte se přeci jen ještě zpět a podívejte se ve FOTOGALERII na pár fotek z velice úspěšné jubilejní vánoční párty. Autory snímků jsou Luděk Plohák, Markéta Šmatlánová, Hanka Tomsová a MOVIK.

Podívejte se na tuto krátkou animaci (klikněte na odkaz):
Jubilejní MOVIK