Newsletter
Přihlaste se pro odběr newsletteru
 
Novinky ve fotogalerii
 

Kalendář akcí klubu MOVIK na rok 2018.

15. Leden 2018  |  Antonín Modr

Kalendář akcí MOVIK – Modřanského vinařského klubu na rok 2018.
V průběhu tohoto roku se uskuteční celkem 9 akcí včetně jarního a podzimního výjezdu za vínem do vinorodých krajů. Na programu některých akcí se ještě pracuje a jejich náplň bude do kalendáře doplněna v krátké době.

Přehled termínů a akcí pro tento rok.

6. února – Speciální degustace vín Vinařství Milana Sůkala.

Řízená ochutnávka pozoruhodných vín jednoho z nejlepších tuzemských vinařů. Není co dodat, jeho vína hovoří za vše. Jejich kvalitu jsme měli příležitost poznat v rámci jarního výjezdu MOVIKu za vínem v roce 2016. Tehdy nám Milan svá vína osobně představil při návštěvě rodinného vinařství v Novém Poddvorově.

13. března – Degustace vín ze Sicílie – Azienda Vitivinicola Tonnino.

Řízená degustace jedinečných, ušlechtilých a autentických sicilských vín rodinného vinařství Tonnino. Vína z tohoto regionu poprvé v MOVIKu!

17. dubna – Srovnávací degustace vín z královské odrůdy Ryzlink rýnský.
ZMĚNA TERMÍNU na 11. dubna !!!

Vína z této ušlechtilé odrůdy si zaslouží naši pozornost a budeme se jim podrobně věnovat. Jedinečná tematická degustace porovnávající vína z různých vinařství, různých ročníků a různých stylů.

4. – 6. května – Vinařský víkend v…

Jarní výjezd do vinorodého kraje, na jehož cíli a programu se ještě pracuje. Opět s bohatým programem. Setkání přátel a příznivců klubu MOVIK a milovníků dobrého vína. Akce v rámci projektu Poznávání vinařských regionů.

12. června – Červnový degustační večer.

Program degustace se připravuje, bude upřesněn později.

4. září – Rozloučení s létem aneb Kolem světa za vínem.

Každoroční pořad s konceptem „Víno a dovolená“. Degustace vín pořízených při prázdninových cestách po světě i po tuzemských sklepech a vinicích.

9. října – Říjnový degustační večer.

Program degustace se připravuje, bude upřesněn později.

17. – 18. listopadu – Podzimní výjezd do vinorodého kraje.
AKCE SE NEUSKUTEČNÍ

Vinařský víkend s programem ve vybraném vinařství. Dvoudenní výjezd s jedním noclehem do některého z vinařských regionů. Cíl výjezdu bude zveřejněn později. Setkání přátel a příznivců klubu MOVIK a milovníků dobrého vína.

11. prosince – Jubilejní Vánoční večer k X. výročí činnosti klubu MOVIK.

Výjimečný společenský večer s bohatým programem a volnou ochutnávkou vítečných vín na závěr 10. roku činnosti a aktivit klubu MOVIK – Modřanského vinařského klubu.

Změna programu vyhrazena.

< zpět