ČERVNOVÝ DEGUSTAČNÍ VEČER v úterý 5. června od 19:00 hodin.

28. Květen 2018  |  Antonín Modr

Sestava vín pro poslední degustační večer před letní přestávkou v aktivitách klubu MOVIK bude zaměřená na vína přátelská k nadcházejícímu letnímu období. Nebudou chybět osvěžující sekty, ani příjemná rosé. V druhé části pak ochutnáme vína z odrůdy Neuburské a pro milovníky červených vín dvě krásné zralé Frankovky.

Věřím, že tato stručná anonce pro Vás bude dostatečně lákavou pozvánkou na příjemný večer s kvalitními víny v přátelské atmosféře klubu MOVIK. Jestli jste na degustačním večeru klubu MOVIK ještě nebyli, vězte, že nově příchozí jsou stále vítaní. Tak vezměte přátele, kamarády nebo kolegy z práce a přijďte!

AKCE SE USKUTEČNÍ V PROSTORÁCH REPLIKY VINIČNÍ STODOLY V AREÁLU VINIČNÍHO DOMKU V MODŘANECH, Chuchelská 6/1, Praha 4 – Modřany (naproti restauraci Pod vinicí). Areál je jen pár kroků od zastávky tramvají linek č. 17 a č. 3. Výstupní stanice se jmenuje Modřanská škola. Možno použít také bus č. 117.

Pokud pozvání na červnovou degustaci vín přijmete, pak je z organizačních důvodů nezbytně nutné předem si rezervovat účast na emailové adrese modr@klub-movik.cz, anebo telefonicky či SMS zprávou na čísle 737 586 664. REZERVACI JE NUTNÉ PROVÉST NEJPOZDĚJI DO PONDĚLNÍHO POLEDNE 4. ČERVNA, nejlépe ale co nejdříve. Na výše uvedených kontaktech také v případě zájmu získáte jakékoliv další informace.

Cena vstupného na červnovou degustaci je 350,- Kč a zahrnuje degustaci všech vzorků prezentovaných vín, pečivo, vodu a menší občerstvení.