CHARDONNAY V MNOHA PODOBÁCH v úterý 12. března od 19:00 hodin.

26. Únor 2019  |  Antonín Modr

Milí přátelé dobrého vína a příznivci klubu MOVIK,
rád bych Vás pozval na srovnávací degustaci jedinečných vín z prestižní odrůdy Chardonnay. Chardonnay patří celosvětově k nejoblíbenějším vínům a proto si zaslouží naši pozornost.
Budete mít vzácnou příležitost ochutnat a porovnat vína z této ceněné odrůdy z různých ročníků, různých vinařství a různých stylů. Těšit se můžete na opravdová TOP vína. V prezentované sestavě „šardonek“ pro řízenou degustaci určitě ochutnáte třeba excelentní Rezervu 2016 Milana Sůkala, znovínský výběr z hoznů oceněný na soutěžích ve Slovinsku a Maďarsku, barikové Chardonnay Novosady z Vinařství Bíza, kalifornské Gold Label Chardonnay z řady Diamond Collection z vinařství režiséra Francise Forda Coppoly, nebo také z archivu MOVIKu polosladké Chardonnay výběr z hroznů z ročníku 2006 z valtického Vinařství Dwořáček.

Blíží se termín jarního víkendového výjezdu MOVIKu do vinorodých krajů 3. – 5. května. Jeho cíl i detailní program jsou už připraveny a vše se dozvíte jako první Vy, kteří přijdete na tento březnový degustační večer. Zde se už budete moci také přednostně přihlásit a rezervovat si tak svou účast! Už po dvanácté se vydáme poznávat další vinařský region a vína, která se v něm rodí. Tohle setkání přátel a příznivců klubu MOVIK a milovníků dobrého vína bude opět s bohatým programem a s příslibem neopakovatelných zážitků.

Věřím, že tato stručná anonce bude pro Vás dostatečně lákavou pozvánkou na příjemný večer s krásnými víny v přátelské atmosféře klubu MOVIK. Jestli jste na degustačním večeru klubu MOVIK ještě nebyli, vězte, že nově příchozí jsou stále vítaní. Tak vezměte přátele, kamarády nebo kolegy z práce a přijďte!

Některá z prezentovaných vín si můžete na místě zakoupit a přechutnat si je doma, nebo s nimi potěšit své přátele. Je možné si je také objednat s dovozem až domů zdarma (při objednávce jakékoliv kombinace alespoň 6 lahví). K dispozici bude i dárkový poukaz, kterým můžete obdarovat své blízké nebo přátele.

POZOR!!! POZOR!!! Z důvodu pokračujícího uzavření areálu Viničního domku se akce USKUTEČNÍ V SALÓNKU MODŘANSKÉHO RESTAURANTU „U TŘÍ BERNARDÝNŮ“ na adrese ulice Mezi vodami č. 19, Praha 4 – Modřany. Restaurace se nachází jen cca 200 m od areálu modřanského Viničního domku a je jen pár kroků od zastávky tramvajových linek č. 17 a č. 3. Výstupní stanice se jmenuje Modřanská škola. Nedaleko je také zastávka autobusu č. 117 Lehárova.

Pokud pozvání na březnový degustační večer přijmete, pak je z organizačních důvodů nezbytně nutné předem si rezervovat účast na emailové adrese modr@klub-movik.cz, anebo telefonicky či SMS zprávou na čísle 737 586 664. REZERVACI JE NUTNÉ PROVÉST NEJPOZDĚJI DO PONDĚLNÍHO POLEDNE 11. BŘEZNA, nejlépe ale co nejdříve. Na výše uvedených kontaktech také v případě zájmu získáte jakékoliv další informace.

Cena vstupného na degustační večer „Chardonnay v mnoha podobách“ je 450,- Kč a zahrnuje degustaci všech vzorků prezentovaných vín, pečivo, vodu a menší občerstvení.