DEGUSTACE RAKOUSKÝCH VÍN – WEINGUT NEUSTIFTER v úterý 6. listopadu od 19:00 hodin.

28. Říjen 2018  |  Antonín Modr

Neustifter family

Zvu Vás na řízenou degustaci rakouských vín z regionu Weinviertel, který je součástí vinařské oblasti Niederösterreich. Budete mít vzácnou příležitost připomenout si výtečná vína od Moniky a Karla Neustifterových z Poysdorfu, které jsme navštívili v dubnu 2017 v rámci jarního výjezdu do krajů, kde se víno rodí. Ochutnáme nám blízká vína ze všech tří řad, která vinařství nabízí. Klasická, výrazně ovocná, odrůdově typická vína KLASIK. Silnější, vícevrstevnatá a harmonická vína z vyzrálých hroznů obsahuje řada EXKLUSIV. A konečně z řady TERROIR si představíme plná, zemitá vína, vyráběná v menších partiích.

Některá z prezentovaných vín si můžete na místě zakoupit a přechutnat si je doma, nebo s nimi potěšit své přátele. Je možné si je také objednat s dovozem až domů zdarma (při objednávce jakékoliv kombinace alespoň 6 lahví). K dispozici bude i dárkový poukaz, kterým můžete obdarovat své blízké nebo přátele.

Věřím, že tato stručná anonce bude pro Vás dostatečně lákavou pozvánkou na příjemný večer s krásnými víny v přátelské atmosféře klubu MOVIK. Jestli jste na degustačním večeru klubu MOVIK ještě nebyli, vězte, že nově příchozí jsou stále vítaní. Tak vezměte přátele, kamarády nebo kolegy z práce a přijďte! Bude mi potěšením, pokud pozvání přijmete.

AKCE SE USKUTEČNÍ V PROSTORÁCH REPLIKY VINIČNÍ STODOLY V AREÁLU VINIČNÍHO DOMKU V MODŘANECH, Chuchelská 6/1, Praha 4 – Modřany (naproti restauraci Pod vinicí). Areál je jen pár kroků od zastávky tramvají linek č. 17 a č. 3. Výstupní stanice se jmenuje Modřanská škola. Možno použít také bus č. 117.

Pokud pozvání na listopadový degustační večer přijmete, pak je z organizačních důvodů nezbytně nutné předem si rezervovat účast na emailové adrese modr@klub-movik.cz, anebo telefonicky či SMS zprávou na čísle 737 586 664. REZERVACI JE NUTNÉ PROVÉST NEJPOZDĚJI DO PONDĚLNÍHO POLEDNE 5. LISTOPADU, nejlépe ale co nejdříve. Na výše uvedených kontaktech také v případě zájmu získáte jakékoliv další informace.

Cena vstupného na degustační večer rakouských vín z Weingut Neustifter je 370,- Kč a zahrnuje degustaci všech vzorků prezentovaných vín, pečivo, vodu a menší občerstvení.