Newsletter
Přihlaste se pro odběr newsletteru
 
Novinky ve fotogalerii
 

DEGUSTACE VÍN ZE SICÍLIE – AZIENDA VITIVINICOLA TONNINO v úterý 13. března od 19:00 hodin.

27. Únor 2018  |  Antonín Modr

Rád bych Vás pozval na řízenou degustaci jedinečných, ušlechtilých a autentických vín rodinného vinařství Tonnino, sídlícího v městečku Alcamo v severozápadní části Sicílie, na poloviční cestě mezi metropolí ostrova Palermem a správním centrem provincie Trapani. Vína z tohoto regionu sopečného ostrova Vám představím v MOVIKu vůbec poprvé! Budeme chutnat vína, která Tonnino vyrábí z hroznů pěstovaných v údolí Belice ve vinicích v nadmořské výšce 200 až 450 m.n.m., jak z místních autochtonních odrůd (Grillo, Nero d’Avola), tak i z odrůd mezinárodních (Pinot Grigio, Chenin Blanc, Syrah). Co dodat? Přijďte, bude to stát za to!

Připomínám, že jarní výjezd MOVIKu do vinorodého kraje se nám nezadržitelně blíží. Setkání přátel a příznivců klubu MOVIK a milovníků dobrého vína bude opět s bohatým programem a s příslibem neopakovatelných zážitků. Jeho cíl i detailní program se dozvíte jako první Vy, kteří přijdete na březnový degustační večer. Tam se budete moci také již přihlásit a rezervovat si svou účast.

Věřím, že tato stručná anonce pro Vás bude dostatečně lákavou pozvánkou na příjemný večer s kvalitními víny v přátelské atmosféře klubu MOVIK. Jestli jste na degustačním večeru klubu MOVIK ještě nebyli, vězte, že nově příchozí jsou stále vítaní. Tak vezměte přátele, kamarády nebo kolegy z práce a přijďte! Bude mi potěšením, pokud pozvání přijmete.

AKCE SE USKUTEČNÍ V PROSTORÁCH REPLIKY VINIČNÍ STODOLY V AREÁLU VINIČNÍHO DOMKU V MODŘANECH, Chuchelská 6/1, Praha 4 – Modřany (naproti restauraci Pod vinicí). Areál je jen pár kroků od zastávky tramvají linek č. 17 a č. 3. Výstupní stanice se jmenuje Modřanská škola. Možno použít také bus č. 117.

Pokud pozvání na degustaci sicilských vín vinařství Azienda Vitivinicola Tonnino přijmete, pak je z organizačních důvodů nezbytně nutné předem si rezervovat účast na emailové adrese modr@klub-movik.cz, anebo telefonicky či SMS zprávou na čísle 737 586 664. REZERVACI JE NUTNÉ PROVÉST NEJPOZDĚJI DO PONDĚLNÍHO POLEDNE 12. března, nejlépe ale co nejdříve. Na výše uvedených kontaktech také v případě zájmu získáte jakékoliv další informace.

Cena vstupného na Degustaci vín ze Sicílie – Azienda Vitivinicola Tonnino činí 380,- Kč a zahrnuje degustaci všech vzorků prezentovaných vín, pečivo, vodu a menší občerstvení.

Na shledanou se těší Antonín Modr!

< zpět