DEGUSTACE VYBRANÝCH VÍN VINAŘSTVÍ GLOSOVI 17. března v 19:00 hodin.

1. Březen 2020  |  Antonín Modr

Lubomír Glos

Březnová řízená degustace bude zaměřená na vína z Vinařství Glosových z Moravské Nové Vsi z regionu Podluží Slovácké podoblasti. Připomeneme si loňskou jarní návštěvu v Neovsi, ale vína budou jiná. Ochutnáme a společně zhodnotíme bílá i červená vína včetně Cabernetu Moravia a Fratavy, které byly vyšlechtěny a uvedeny v život právě panem Lubomírem Glosem.

Upřímně si to nepřeji, ale pokud by se epidemiologická situace v Praze natolik zhoršila, že by úřady vydaly doporučení nepořádat akce s účastí většího počtu osob, degustační večer zruším, nebo přesunu na jiný termín. O tom bych vás včas informoval.

Věřím, že tato stručná anonce bude pro Vás dostatečně lákavou pozvánkou na příjemný večer s krásnými víny v přátelské atmosféře klubu MOVIK. Jestli jste na degustačním večeru klubu MOVIK ještě nebyli, vězte, že nově příchozí jsou stále vítaní. Tak vezměte přátele, kamarády nebo kolegy z práce a přijďte!

Některá z prezentovaných vín si můžete na místě zakoupit a přechutnat si je doma, nebo s nimi potěšit své přátele.

AKCE SE USKUTEČNÍ OPĚT V RESTAURACI HOTELU BRANÍK, Pikovická 199/3, Praha 4 – Braník. Hotel Braník se nachází jen pár kroků od zastávky tramvají č. 17 a 3 nebo busu č. 190, 106 a 121. Ve všech případech se výstupní stanice jmenuje Nádraží Braník.

Pokud pozvání na březnový degustační večer přijmete, pak je z organizačních důvodů nezbytně nutné předem si rezervovat účast na emailové adrese modr@klub-movik.cz, anebo telefonicky či SMS zprávou na čísle 737 586 664. REZERVACI JE NUTNÉ PROVÉST NEJPOZDĚJI DO PONDĚLNÍHO POLEDNE 16. BŘEZNA, nejlépe ale co nejdříve. Na výše uvedených kontaktech také v případě zájmu získáte jakékoliv další informace.

Cena vstupného na únorový degustační večer je 400,- Kč a zahrnuje degustaci všech vzorků prezentovaných vín, pečivo, vodu a malé občerstvení k vínu.