IX. VÁNOČNÍ VEČER KLUBU MOVIK v úterý 12. prosince od 19:00 hodin.

2. Prosinec 2017  |  Antonín Modr

Tímto vánočním setkáním přátel dobrého vína vyvrcholí devátý rok činnosti a aktivit klubu MOVIK – Modřanského vinařského klubu. Vánoční večer bude mít jiný průběh než pravidelné degustační akce v ostatních měsících roku. A bude to super! Připravte se na přátelský večer s bohatým programem. Na co se můžete těšit? Nejdříve k vínům, jsme přeci vinařský klub. Nebude řízená degustace, ale ochutnávat vína můžete po celý večer v DEGUSTACI NEŘÍZENÉ. Na své si přijde každý podle chuti a své preference. K ochutnávání budou vína od suchých až po sladká, tuzemská i zahraniční. Vše, co budete chtít o chutnaných vínech vědět, Vám rád individuálně zodpovím. Kdo bude mít zájem, může si otestovat svoje degustační schopnosti v připravené SLEPÉ DEGUSTACI. K vínu a dobré pohodě bude k dispozici bohaté, profesionálně připravené OBČERSTVENÍ, které určitě přijde vhod. Po první hodince, vyhrazené setkání a konverzaci s přáteli a také „průzkumu nabídky“, přijde na řadu překvapení. Náš host, AKORDEONISTA TOMÁŠ GÖRTLER, zahraje na harmoniku a zazpívá hudbu francouzské Bretaně, ale zdaleka nejen tu. V repertoáru má třeba písně z Francie, český šanson, Nohavicu, prostonárodní… Máme se na co těšit! Tomáš působí v kapele Bran. Slovo bran znamená v bretonštině havran a v keltských legendách je havran uváděn jako posel zpráv. Je absolventem pražské konzervatoře, učí na ZUŠ.
Okolo 21. hodiny vyvolá mírné polechtání nervů losování TOMBOLY. Tomu, na koho se štěstěna usměje, přinese hodnotnou cenu. Posledním bodem programu bude místo slavnostního výstřelu z děla výstřel z láhve sektu při SABRÁŽI, která vyvrcholí společným přípitkem.

DŮLEŽITÉ!
Kde se bude akce konat.

Podle počtu ZÁVAZNĚ přihlášených účastníků se Vánoční večer MOVIKu uskuteční buď v prostorách repliky VINIČNÍ STODOLY v areálu Viničního domku v Modřanech, Chuchelská 6/1, Praha 4 – Modřany (naproti restauraci Pod vinicí, jen pár kroků od zastávky tramvají linek č. 17 a č. 3, výstupní stanice se jmenuje Modřanská škola), nebo v malém DIVADELNÍM SÁLE ZUŠ Adolfa Voborského, Botevova 3114/14, také v Modřanech https://mapy.cz/zakladni?x=14.4189779&y=50.0089043&z=17&l=0&source=addr&id=9103820&q=Botevova%203114%2F14

O rozhodnutí, kde se akce bude konat Vás budu včas informovat e-mailem, případně telefonicky nebo SMS zprávou.

Pokud pozvání na Vánoční večer přijmete, pak je z organizačních důvodů nezbytně nutné předem si rezervovat účast na emailové adrese modr@klub-movik.cz, anebo telefonicky či SMS zprávou na čísle 737 586 664. REZERVACI PROSÍM PROVEĎTE NEJPOZDĚJI DO PÁTKU 8. PROSINCE. Po tomto datu už nebude možné rezervaci přijmout. Na výše uvedených kontaktech také v případě zájmu získáte jakékoliv další informace.

Cena vstupného na Vánoční večer činí 550,- Kč a zahrnuje volnou degustaci všech vzorků prezentovaných vín, možnost slepé degustace vybraných vzorků vín, hudební vystoupení akordeonisty Tomáše Görtlera, účast v tombole a bohaté občerstvení.