MODŘANSKÁ VÍNA – ORIGINÁLNÍ VÍNA Z MODŘANSKÉ VINICE v úterý 9. dubna od 19:00 hodin.

31. Březen 2019  |  Antonín Modr

Dubnový degustační večer nabídne mimořádnou příležitost ochutnat svébytná vína vytvořená s láskou a péčí z hroznů vypěstovaných na svahu Modřanské vinice. Seznámíte se s několika zdejšími vinaři, kteří si svá vína sami představí. K degustaci bude připraveno 12 až 14 vzorků, což je záruka toho, že si uděláte ucelený přehled o charakteru místních modřanských vín. Dozvíte se také něco o historii a současnosti zdejší vinice, dříve nazývané Arcibiskupská.

Věřím, že tato stručná anonce bude pro Vás dostatečně lákavou pozvánkou na příjemný večer s originálními víny v přátelské atmosféře klubu MOVIK. Jestli jste na degustačním večeru klubu MOVIK ještě nebyli, vězte, že nově příchozí jsou stále vítaní. Tak vezměte přátele, kamarády nebo kolegy z práce a přijďte!

AKCE SE USKUTEČNÍ V PROSTORÁCH REPLIKY VINIČNÍ STODOLY V AREÁLU VINIČNÍHO DOMKU V MODŘANECH, Chuchelská 6/1, Praha 4 – Modřany (naproti restauraci Pod vinicí). Areál je jen pár kroků od zastávky tramvají linek č. 17 a č. 3. Výstupní stanice se jmenuje Modřanská škola. Možno použít také bus č. 117 (zastávka Lehárova).

Naposledy ve viniční stodole…
Máte-li srdce bijící s klubem MOVIK, přijďte si naposledy užít ikonické prostředí viniční stodoly, prostoru s geniem loci v krásné lokalitě pod svahem Modřanské vinice, kde se scházíme na akcích MOVIKu od roku 2015. Nové finanční podmínky pronájmu, které stanovilo vedení Radnice, jsou zdrcující a při nejlepší vůli pro nás nepřijatelné. Takže zde nedobrovolně končíme. Co bude dál zatím nevím. Máte-li nějaký nápad nebo tip na prostor, kde by mohl MOVIK ve svých aktivitách pokračovat, určitě mi ho sdělte.

Jestli pozvání na dubnový degustační večer přijmete, pak je z organizačních důvodů nezbytně nutné předem si rezervovat účast na emailové adrese modr@klub-movik.cz, anebo telefonicky či SMS zprávou na čísle 737 586 664. REZERVACI JE NUTNÉ PROVÉST NEJPOZDĚJI DO PONDĚLNÍHO POLEDNE 8. DUBNA, nejlépe ale co nejdříve. Na výše uvedených kontaktech také v případě zájmu získáte jakékoliv další informace.

Cena vstupného na degustační večer originálních vín z Modřanské vinice je 380,- Kč a zahrnuje degustaci všech vzorků prezentovaných vín, pečivo, vodu a menší občerstvení.