ŘÍZENÁ DEGUSTACE MORAVSKÝCH VÍN Z RULANDSKÉHO ŠEDÉHO, FRANKOVKY A MERLOTU v úterý 8. října od 19:00 hodin.

27. Září 2019  |  Antonín Modr

Přijměte pozvání na srovnávací degustaci, při níž se budeme věnovat vínům vyrobeným z odrůd RŠ, FR a ME. Budeme ochutnávat produkty vyrobené s láskou a péčí sklepmistrů a vinařů z pěti podoblastí Moravy a Čech. Z Moravínu Valtice, Vinařství Sůkal z Nového Poddvorova, Žernoseckého vinařství, Vinařství Beneš z Hrušek, Jakub Šamšula a Petr Bíza z Čejkovic, Znovínu Znojmo, z vinařství pana Glose z Moravské Nové Vsi. Jeden „šeďák“ (Pinot Grigio) bude z Itálie (k degustaci připravil Míla). Bude také příležitost a prostor pro vaše dotazy k podzimnímu výjezdu na Karlštejn.

Věřím, že tato stručná anonce bude pro Vás dostatečně lákavou pozvánkou na příjemný večer s krásnými víny v přátelské atmosféře klubu MOVIK. Jestli jste na degustačním večeru klubu MOVIK ještě nebyli, vězte, že nově příchozí jsou stále vítaní. Tak vezměte přátele, kamarády nebo kolegy z práce a přijďte!

Některá z prezentovaných vín si můžete na místě zakoupit a přechutnat si je doma, nebo s nimi potěšit své přátele. Je možné si je také objednat s dovozem až domů zdarma (při objednávce jakékoliv kombinace alespoň 6 lahví). K dispozici bude i dárkový poukaz, kterým můžete obdarovat své blízké nebo přátele.

AKCE SE USKUTEČNÍ OPĚT V RESTAURACI HOTELU BRANÍK, Pikovická 199/3, Praha 4 – Braník. Sice jsme opustili území Modřan, ale v historii MOVIKu už bylo období, kdy se zde několik našich akcí konalo. Hotel Braník se nachází jen pár kroků od zastávky tramvají č. 17 a 3 nebo busu č. 190, 106 a 121. Ve všech případech se výstupní stanice jmenuje Nádraží Braník.

Pokud pozvání na říjnový degustační večer přijmete, pak je z organizačních důvodů nezbytně nutné předem si rezervovat účast na emailové adrese modr@klub-movik.cz, anebo telefonicky či SMS zprávou na čísle 737 586 664. REZERVACI JE NUTNÉ PROVÉST NEJPOZDĚJI DO PONDĚLNÍHO POLEDNE 7. ŘÍJNA, nejlépe ale co nejdříve. Na výše uvedených kontaktech také v případě zájmu získáte jakékoliv další informace.

Cena vstupného na říjnový degustační večer je 400,- Kč a zahrnuje degustaci všech vzorků prezentovaných vín, pečivo, vodu a malé občerstvení k vínu.