SPECIÁLNÍ DEGUSTACE VÍN VINAŘSTVÍ MILANA SŮKALA v úterý 6. února od 19:00 hodin.

25. Leden 2018  |  Antonín Modr

Doufám a věřím tomu, že jste do nového roku vkročili úspěšně a každý lednový den vám přináší radost. Tak ať to tak zůstane i v příštích měsících!

Milan Sůkal

Rád bych Vás pozval na únorový degustační večer, kterým zahajujeme pravidelné vinařské akce letošního roku. Bude tematicky koncipován jako řízená degustace pozoruhodných vín jednoho z nejlepších tuzemských vinařů. Kvalitu jeho vín jsme měli příležitost poznat již v rámci jarního výjezdu MOVIKu za vínem v roce 2016. Tehdy nám Milan svá vína osobně představil při návštěvě v rodinném vinařství v Novém Poddvorově. Jako doporučení, abyste si nenechali ujít tuto speciální příležitost ochutnat Sůkalova vítečná vína, Vám může posloužit jeho nejčerstvější úspěch. V závěru uplynulého roku se umístil na skvělém 3. místě v prestižní soutěži Vinař roku České republiky 2017. Získal také ocenění společnosti Makro ČR pro nejúspěšnější rodinné vinařství v této soutěži. Obrovský osobní úspěch podtrhl ještě jeho Pinot Noir 2015 výběr z hroznů, který se stal Šampionem červených vín. Co dodat? Snad jen to, že i tohle mimořádné víno bude součástí sestavy degustovaných vín. Přijďte, bude to stát za to! Pro Vaše rozptýlení bude připraven malý zábavný test s vinařskou tématikou, jehož vítěz si odnese láhev kvalitního vína. Na závěr večera rozhodnete v krátké anketě, které z prezentovaných vín se Vám nejvíce líbilo. To se stane „Králem večera“. Sám jsem zvědav, které to bude a získá tohle speciální ocenění kvality.

Prezentovaná vína si můžete na místě koupit a přechutnat si je doma, nebo s nimi potěšit své přátele. Je možné si je také objednat s dovozem až domů zdarma (při objednávce jakékoliv kombinace alespoň 6 lahví). K dispozici bude i dárkový poukaz, kterým můžete obdarovat své blízké nebo přátele.
Věřím, že tato stručná anonce pro Vás bude dostatečně lákavou pozvánkou na příjemný večer s kvalitními víny v přátelské atmosféře klubu MOVIK. Jestli jste na degustačním večeru klubu MOVIK ještě nebyli, vězte, že nově příchozí jsou stále vítaní. Tak vezměte přátele, kamarády nebo kolegy z práce a přijďte! Bude mi potěšením, pokud pozvání přijmete.

AKCE SE USKUTEČNÍ V PROSTORÁCH REPLIKY VINIČNÍ STODOLY V AREÁLU VINIČNÍHO DOMKU V MODŘANECH, Chuchelská 6/1, Praha 4 – Modřany (naproti restauraci Pod vinicí). Areál je jen pár kroků od zastávky tramvají linek č. 17 a č. 3. Výstupní stanice se jmenuje Modřanská škola. Možno použít také bus č. 117.

Pokud pozvání na únorový degustační večer přijmete, pak je z organizačních důvodů nezbytně nutné předem si rezervovat účast na emailové adrese modr@klub-movik.cz, anebo telefonicky či SMS zprávou na čísle 737 586 664. REZERVACI JE NUTNÉ PROVÉST NEJPOZDĚJI DO PONDĚLNÍHO POLEDNE 5. února, nejlépe ale co nejdříve. Na výše uvedených kontaktech také v případě zájmu získáte jakékoliv další informace.

Cena vstupného na Speciální degustaci vín Vinařství Milana Sůkala činí 350,- Kč a zahrnuje degustaci všech vzorků prezentovaných vín, pečivo, vodu a menší občerstvení.