SPECIÁLNÍ DEGUSTACE VÍN Z ČEJKOVIC A OKOLÍ v úterý 11. února 2020.

30. Leden 2020  |  Antonín Modr

Milí přátelé dobrého vína a příznivci klubu MOVIK,
první akcí letošního roku bude řízená ochutnávka pozoruhodných vín z produkce vinařství Jakuba Šamšuly a Petra Bízy, doplněná několika víny Milana Sůkala. Degustace vín, která patří bezesporu mezi to nejlepší, co pochází z čejkovického regionu. O úrovni Šamšulových vín vypovídá nejlépe to, že je loňským a předloňským finalitou prestižní soutěže Vinařství roku v kategorii „Malé vinařství s produkcí do 50.000 lahví/rok“. A pochybovat o kvalitě vín, která dělá Petr Bíza a Milan Sůkal se prostě opravdu nedá… No, je na co se těšit.

Na tomto degustačním večeru Vám dám, jak doufám, už první informaci k jarnímu výjezdu za vínem.

Věřím, že tato stručná anonce bude pro Vás dostatečně lákavou pozvánkou na příjemný večer s krásnými víny v přátelské atmosféře klubu MOVIK. Jestli jste na degustačním večeru klubu MOVIK ještě nebyli, vězte, že nově příchozí jsou stále vítaní. Tak vezměte přátele, kamarády nebo kolegy z práce a přijďte!

Některá z prezentovaných vín si můžete na místě zakoupit a přechutnat si je doma, nebo s nimi potěšit své přátele. Je možné si je také objednat s dovozem až domů zdarma (při objednávce jakékoliv kombinace alespoň 6 lahví). K dispozici bude i dárkový poukaz, kterým můžete obdarovat své blízké nebo přátele.

AKCE SE USKUTEČNÍ OPĚT V RESTAURACI HOTELU BRANÍK, Pikovická 199/3, Praha 4 – Braník. Hotel Braník se nachází jen pár kroků od zastávky tramvají č. 17 a 3 nebo busu č. 190, 106 a 121. Ve všech případech se výstupní stanice jmenuje Nádraží Braník.

Pokud pozvání na první letošní degustační večer přijmete, pak je z organizačních důvodů nezbytně nutné předem si rezervovat účast na emailové adrese modr@klub-movik.cz, anebo telefonicky či SMS zprávou na čísle 737 586 664. REZERVACI JE NUTNÉ PROVÉST NEJPOZDĚJI DO PONDĚLNÍHO POLEDNE 10. ÚNORA, nejlépe ale co nejdříve. Na výše uvedených kontaktech také v případě zájmu získáte jakékoliv další informace.

Cena vstupného na únorový degustační večer je 400,- Kč a zahrnuje degustaci všech vzorků prezentovaných vín, pečivo, vodu a malé občerstvení k vínu.