SPECIÁLNÍ DEGUSTACE VÍN ZE SALONU VÍN ČR PRO ROK 2022 a 2021 v úterý 26. dubna od 19:00 hodin.

15. Duben 2022  |  Antonín Modr

Milí přátelé dobrého vína a příznivci klubu MOVIK,
určitě si zasloužíme zažít něco příjemného a odpoutat se alespoň na chvíli od přívalu stresujících zpráv, které se na nás řítí ze všech stran a ze všech médií.
Přijměte pozvání na druhý letošní degustační večer. Budeme degustovat vína, která se pyšní titulem SALON VÍN ČR a jsou nebo byla zařazena mezi 100 nejlepších vín v České republice pro rok letošní nebo ten loňský. Sestava připravená pro ochutnávku zaručuje mimořádný zážitek pro každého milovníka vína.
Seznámím vás také s podrobnostmi programu mimořádného výjezdu MOVIKu za vínem do Dolních Dunajovic, který se uskuteční 3. – 5. června. Navštívíme vinařství Filipa Mlýnka a dunajovický sklep Mikrosvín Mikulov. Jistě bude i čas pozdravit naše „známé“ vinaře bratry Šomany nebo pana Zámečníka.

Věřím, že tato stručná anonce bude pro Vás dostatečně lákavou pozvánkou na příjemný večer s krásnými víny v přátelské atmosféře klubu MOVIK. Nejsme uzavřená skupina, každý se k nám může přidat. Jestli jste na degustačním večeru klubu MOVIK ještě nebyli, vězte, že nově příchozí jsou stále vítaní. Tak vezměte přátele, kamarády nebo kolegy z práce a přijďte!

Některá z degustovaných vín si můžete na místě zakoupit a přechutnat si je ještě doma, nebo s nimi potěšit své přátele.

AKCE SE USKUTEČNÍ V RESTAURACI HOTELU BRANÍK, Pikovická 199/3, Praha 4 – Braník. Hotel Braník se nachází jen pár kroků od zastávky tramvají č. 17 a 21 nebo busu č. 190, 106 a 121. Ve všech případech se výstupní stanice jmenuje Nádraží Braník.

Pokud pozvání na degustační večer přijmete, pak je z organizačních důvodů nezbytně nutné předem si rezervovat účast na emailové adrese modr@klub-movik.cz, nebo telefonicky či SMS zprávou na čísle 737 586 664. REZERVACI JE NUTNÉ PROVÉST NEJPOZDĚJI DO NEDĚLE 24. DUBNA, nejlépe ale co nejdříve. Na výše uvedených kontaktech také v případě zájmu získáte jakékoliv další informace.

Vstupné na dubnový degustační večer je 490,- Kč a zahrnuje degustaci všech vzorků prezentovaných vín, pečivo, vodu a malé občerstvení k vínu.

Těším se na setkání s Vámi!