SPECIÁLNÍ DEGUSTACE VYBRANÝCH VÍN ZNOVÍNU ZNOJMO v úterý 11. června od 19:00 hodin.

20. Květen 2019  |  Antonín Modr

Rád bych Vás pozval na řízenou degustaci vybraných vín znojemského Znovínu, stvořených sklepmistry Antonínem Zatloukalem, Petrem Drozdem a Radomírem Hodečkem. Znovín se řadí mezi přední výrobce vína a pěstitele vinné révy, v našich poměrech patří mezi větší vinařské firmy s produkcí cca 4 milionů lahví ročně. Obhospodařuje přes 500 ha vlastních vinic na Znojemsku a Hustopečsku. K „rodinnému stříbru“ vinařství patří ikonická vinice Šobes. Sortiment vín je pochopitelně velmi široký. Já bych Vám z něho chtěl představit výběr 11 krásných vín. Jedenáct perliček, které představují část z těch nejzajímavějších vín z produkce od ročníku 2015.

Některá z prezentovaných vín si můžete na místě zakoupit a přechutnat si je doma, nebo s nimi potěšit své přátele. Je možné si je také objednat s dovozem až domů zdarma (při objednávce jakékoliv kombinace alespoň 6 lahví). K dispozici bude i dárkový poukaz, kterým můžete obdarovat své blízké nebo přátele.

Věřím, že tato stručná anonce bude pro Vás dostatečně lákavou pozvánkou na příjemný večer s krásnými víny v přátelské atmosféře klubu MOVIK. Jestli jste na degustačním večeru klubu MOVIK ještě nebyli, vězte, že nově příchozí jsou stále vítaní. Tak vezměte přátele, kamarády nebo kolegy z práce a přijďte!

Poté, co jsme byli nuceni opustit areál Viničního domku, se AKCE USKUTEČNÍ V PROSTORÁCH ORIGINÁLNÍ MODŘANSKÉ RESTAURACE „JEMNÝ BISTRO“, Sofijské náměstí 3404/3, Praha 4 – Modřany. Upozorňuji, že vchod do restaurace je z ulice Československého exilu, naproti číslu 28. Restaurace je na trase tramvají č. 17 a č. 3. Vystoupíte na zastávce Poliklinika Modřany a odtud je to cca 300 m. V ulici Československého exilu, asi 150 m od restaurace, mají zastávku autobusy č. 190, 150, 157 a 165 (zastávka Poliklinika Modřany).

V Jemným bistru https://www.facebook.com/jemnybistro si můžete koupit kávu nebo třeba nealko přímo na baru. Když přijdete dřív, stihnete se i navečeřet. Jestli budete mít chuť „zobat“ k vínu něco originálnějšího, doporučuji objednat si tapas talířek á la Jemný bistro (sýry, šunka serrano, chorizo, olivy… cena 120,- Kč). Když ho budete chtít mít připravený hned na začátku degustace, dejte mi to vědět při Vaší rezervaci (závazně).

Jestli pozvání na červnový degustační večer přijmete, pak je z organizačních důvodů nezbytně nutné předem si rezervovat účast na emailové adrese modr@klub-movik.cz, anebo telefonicky či SMS zprávou na čísle 737 586 664. REZERVACI JE NUTNÉ PROVÉST TENTOKRÁT DŘÍVE, NEJPOZDĚJI DO STŘEDY 5. ČERVNA, nejlépe ale co nejdříve. Na výše uvedených kontaktech také v případě zájmu získáte jakékoliv další informace.

Cena vstupného na Speciální degustaci vybraných vín Znovínu Znojmo je 400,- Kč a zahrnuje degustaci všech vzorků prezentovaných vín, pečivo, vodu a malé občerstvení k vínu.