SROVNÁVACÍ DEGUSTACE VÍN z královské odrůdy RYZLINK RÝNSKÝ ve středu 11. dubna od 19:00 hodin.

3. Duben 2018  |  Antonín Modr

Ryzlink rýnský

Přijďte ochutnat ušlechtilá vína z Ryzlinku rýnského, mimořádně ve středu. Při této tematické degustaci budete mít jedinečnou příležitost poznat a porovnat vína různých typů a stylů z několika moravských a českých vinařství a odhalit rozdíly v jejich aromatu a chuti. Vyzkoušíte si také svoji senzorickou paměť při určení jednoho opakovaného vzorku slepou degustací.

Věřím, že tato stručná anonce pro Vás bude dostatečně lákavou pozvánkou na příjemný večer s kvalitními víny v přátelské atmosféře klubu MOVIK. Jestli jste na degustačním večeru klubu MOVIK ještě nebyli, vězte, že nově příchozí jsou stále vítaní. Tak vezměte přátele, kamarády nebo kolegy z práce a přijďte! Bude mi potěšením, pokud pozvání přijmete.

AKCE SE USKUTEČNÍ V PROSTORÁCH REPLIKY VINIČNÍ STODOLY V AREÁLU VINIČNÍHO DOMKU V MODŘANECH, Chuchelská 6/1, Praha 4 – Modřany (naproti restauraci Pod vinicí). Areál je jen pár kroků od zastávky tramvají linek č. 17 a č. 3. Výstupní stanice se jmenuje Modřanská škola. Možno použít také bus č. 117.

Pokud pozvání na dubnovou degustaci vín z královské odrůdy Ryzlink rýnský přijmete, pak je z organizačních důvodů nezbytně nutné předem si rezervovat účast na emailové adrese modr@klub-movik.cz, anebo telefonicky či SMS zprávou na čísle 737 586 664. REZERVACI JE NUTNÉ PROVÉST NEJPOZDĚJI DO ÚTERNÍHO POLEDNE 10. DUBNA, nejlépe ale co nejdříve. Na výše uvedených kontaktech také v případě zájmu získáte jakékoliv další informace.

Cena vstupného na Srovnávací degustaci vín z královské odrůdy Ryzlink rýnský činí 350,- Kč a zahrnuje degustaci všech vzorků prezentovaných vín, pečivo, vodu a menší občerstvení.