Newsletter
Přihlaste se pro odběr newsletteru
 
Novinky ve fotogalerii
 

Velikonoce – stále v lockdownu.

1. Duben 2021  |  Antonín Modr

Konečně je tady jaro, které přichází nezadržitelně navzdory tvrdému lockdownu a bez nutnosti prokázat se úředním povolením. Velikonoční svátky klepou na dveře, klidně jim otevřete dokořán. Vím, zase je budeme trávit jinak, než jsme bývali zvyklí, jen v úzkém kruhu nejbližších a bez možnosti někam vyrazit. A tak Vás chci alespoň na dálku pozdravit a hlavně povzbudit opatrně optimistickou myšlenkou na uspořádání výjezdní akce za tím, co nás spojuje společným zájmem a co máme rádi, za vínem. V hlavě mi klíčí úvaha, že by se tak mohlo stát o některém víkendu v první polovině června. Nebylo by to nikam daleko. V úvahu připadá Mělník, Praha, Nové Bránice… nebo máte nějaký další nápad? Vše závisí na předpokladu, že už bude možné sejít se v nějakém rozumném počtu, budou otevřené restaurace a v ideálním případě začne fungovat možnost ubytovat se. Držme palce, aby to tak bylo. O postupu (či nepostupu) příprav Vás budu informovat.

Věřím, že na podzim by MOVIK konečně mohl pokračovat v aktivitách, na které jste byli zvyklí. Na prvním degustačním večeru bychom mohli ochutnat vína z Vinselektu Miloše Michlovského, nebo skvělá vína z Trácké nížiny v jižním Bulharsku.

Únorová nabídka degustačních boxíků se u Vás setkala s nečekaným zájmem. Díky za podporu. Doufám, že vína z ní splnila Vaše očekávání a tak trochu přispěla k udržení duševní svěžesti, kterou teď tolik potřebujeme.

Přeji všem pokud možno krásné, slunečné a optimistické Velikonoce. Nezapomeňte si připít na zdraví. Pomáhá to!

< zpět