XI. VÁNOČNÍ VEČER KLUBU MOVIK v úterý 10. prosince od 19:00 hodin.

20. Listopad 2019  |  Antonín Modr

Milí přátelé a příznivci klubu MOVIK,
zvu Vás na XI. Vánoční večer našeho klubu. Tradiční setkání přátel dobrého vína, kterým vyvrcholí další rok činnosti a aktivit klubu MOVIK – Modřanského vinařského klubu, se uskuteční letos již po jedenácté. Vánoční párty bude pohodovým setkáním s přáteli v adventním čase.

DVĚ PODMÍNKY ÚČASTI – DŮLEŽITÉ!
1) Z organizačních a logistických důvodů je nutné rezervovat si účast předem. Svoji účast potvrdíte ZÁVAZNOU rezervací NEJPOZDĚJI DO STŘEDY 4. PROSINCE. Po tomto datu už nebude možné rezervaci přijmout!

2) Každý z příchozích účastníků přinese s sebou podle svého uvážení malý, symbolický dáreček do tomboly, která pak bude vylosovaná v průběhu večera.

Na co se můžete letos těšit?

PROGRAM VÁNOČNÍHO VEČERA:

Růžový welcome drink při příchodu

19:00 – Zahájení, představení programu a jeho organizace

19:15 – Společný přípitek sektem na závěr 11. sezóny aktivit MOVIKu

Po celý večer bude k dispozici:
– volná degustace vybraných vín
– občerstvení formou studeného rautu
– slepá degustace 3 zakrytých vín – individuální testík identifikace odrůdy pro toho, kdo si bude chtít vyzkoušet svoje degustační schopnosti

20:15 – Řízená degustace několika unikátních vín

21:00 – Losování „přátelské“ tomboly

21:30 – Vyhodnocení úspěšnosti identifikace odrůdy ve slepé degustaci a předání odměny pro vítěze

22:00 – Sabráž sektu a přípitek na další úspěšné aktivity MOVIKu v roce 2020

23:00 – Ukončení.

Teď trochu podrobněji. Protože jsme vinařský klub tak nejdříve k vínům. Ochutnávat je můžete po celý večer ve VOLNÉ NEŘÍZENÉ DEGUSTACI. Na své si přijde každý podle chuti a své preference. K degustaci budou vína různých stylů od suchých po polosladká, tuzemská i zahraniční. Vše, co o těchto vínech budete chtít vědět, Vám rád individuálně zodpovím. Kdo bude mít zájem, může si otestovat svoje degustační schopnosti a pokusit se určit odrůdu vín ve SLEPÉ DEGUSTACI. Ten nejúspěšnější bude odměněn cenou pro vítěze. K vínu a dobré pohodě přijde vhod bohaté, profesionálně připravené OBČERSTVENÍ, které bude k dispozici. Jestli bude příhodná „konstelace hvězd“, svojí autorskou poezií nás osvěží Míla Frühauf. Ve speciální ŘÍZENÉ DEGUSTACI Vám představím několik unikátních vín. Kolem 21. hodiny proběhne losování „přátelské“ TOMBOLY ze symbolických dárečků, které každý přineseme a do tomboly vložíme. Posledním bodem programu bude místo slavnostního výstřelu z děla výstřel z láhve sektu při SABRÁŽI a následný společný přípitek na další úspěšnou činnost MOVIKu.

KDE SE BUDE VÁNOČNÍ VEČER KONAT.
Akce se uskuteční v restauraci Hotelu Braník, Pikovická 199/3, Praha 4 – Braník. Hotel Braník se nachází jen pár kroků od zastávky tramvají č. 17 a 3 nebo busu č. 190, 106 a 121. Ve všech případech se výstupní stanice jmenuje Nádraží Braník.

Jestli pozvání na Vánoční večer přijmete, připomínám, že je z organizačních důvodů nezbytně nutné předem si rezervovat účast na emailové adrese modr@klub-movik.cz, anebo telefonicky či SMS zprávou na čísle 737 586 664. ZÁVAZNOU REZERVACI JE NUTNO ZASLAT NEJPOZDĚJI DO STŘEDY 4. PROSINCE, tedy 6 dní před datem konání. Po tomto datu už nebude možné rezervaci přijmout.
Na výše uvedených kontaktech získáte v případě zájmu jakékoliv další informace.

Cena vstupného na XI. Vánoční večer MOVIKu činí 600,- Kč a zahrnuje vše, co je uvedeno v programu.