Newsletter
Přihlaste se pro odběr newsletteru
 
Novinky ve fotogalerii
 

XII. VÁNOČNÍ VEČER KLUBU MOVIK ve středu 7. prosince od 19:00 hodin.

23. Listopad 2022  |  Antonín Modr

Po dvou covidových letech, kdy nebylo možné sejít se na vánočním večeru, Vás konečně mohu pozvat na speciální Vánoční večer našeho klubu. Tradiční setkání přátel dobrého vína, kterým vrcholí další rok činnosti a aktivit klubu MOVIK – Modřanského vinařského klubu, se uskuteční letos již podvanácté. Vánoční párty bude pohodovým setkáním s přáteli v adventním čase.

DVĚ PODMÍNKY ÚČASTI – DŮLEŽITÉ!
1) Z organizačních a logistických důvodů je nutné rezervovat si účast předem. Přihlásit se a rezervovat si účast na akci je třeba nejpozději do STŘEDY 30. LISTOPADU na emailové adrese modr@klub-movik.cz, anebo telefonicky či SMS zprávou na číslo 737 586 664. Po tomto datu už nebude možné další rezervaci přijmout. Zároveň prosím zašlete do 30. listopadu úhradu za Vaši účast v příslušné výši na účet číslo 238362992 / 0300. Jako zprávu pro příjemce napište jména osob, za něž je platba složena. V případě storna účasti po termínu platby 30. 11. již nebude možné účastnický poplatek vrátit, protože se stává součástí nákladů na organizaci akce. Na výše uvedených kontaktech získáte v případě zájmu jakékoliv další informace.

2) Každý z příchozích účastníků přineseme s sebou podle svého uvážení malý, symbolický dáreček do „přátelské“ tomboly, která pak bude vylosovaná v průběhu večera.

Jestli někdo přinesete něco z vaší „kuchyně“ a obohatíte připravené občerstvení, myslím, že se na Vás nikdo zlobit nebude ☺ . Ale hlavu si s tím nelamte, je to čistě dobrovolné.

Teď trochu podrobněji o tom, na co se můžete těšit. Protože jsme vinařský klub tak nejdříve k vínům. Po růžovém WELCOME DRINKU můžete ochutnávat další vína po celý večer ve VOLNÉ NEŘÍZENÉ DEGUSTACI. Na své si přijde každý podle chuti a své preference. K degustaci budou vína různých stylů od suchých po sladká, tuzemská i zahraniční. Vše, co o těchto vínech budete chtít vědět, Vám rád individuálně zodpovím. Kdo bude mít zájem, může si otestovat svoje degustační schopnosti a pokusit se určit odrůdu vín ve SLEPÉ DEGUSTACI. Ten nejúspěšnější bude odměněn cenou pro vítěze. K vínu a dobré pohodě přijde vhod OBČERSTVENÍ z Lahůdek Palma, které bude k dispozici. V krátké speciální ŘÍZENÉ DEGUSTACI Vám představím některé z unikátních vín z mého archivu. Kolem 21. hodiny proběhne losování „přátelské“ TOMBOLY ze symbolických dárečků, které každý přineseme a do tomboly vložíme. Posledním bodem programu bude „výstřel“ lahve sektu a společný přípitek na další úspěšné aktivity MOVIKu. Ukončení Vánočního večera bude před 23:00.

KDE SE BUDE VÁNOČNÍ VEČER KONAT.
Uskuteční se v horním patře CAFÉ&BISTRO VINICE (replika Viniční stodoly) v areálu Viničního domku, Chuchelská 6/1, Praha 4 – Modřany. Areál je jen pár kroků od zastávky tramvají linek č. 17 a č. 3. Výstupní stanice se jmenuje Modřanská škola. Možno také busem č. 117, výstup ve stanici Lehárova nebo Modřanská škola.

Účastnický příspěvek na XII. Vánoční večer MOVIKu činí 750,- Kč za osobu a zahrnuje vše, co je uvedeno v programu a příspěvek na náklady za pronájem prostor do 23:00 hod.

Těším se na setkání s Vámi už brzy v CAFÉ&BISTRO VINICE!

< zpět