Newsletter
Přihlaste se pro odběr newsletteru
 
Novinky ve fotogalerii
 

Srovnávací degustace moravských Veltlínů + Zahraniční okénko a červená vína na „A“ ve středu 15. března od 19:00 hodin.

1. Březen 2023  |  Antonín Modr

Zvu Vás na březnový degustační večer do CAFÉ&BISTRO VINICE. Nejdříve se budeme věnovat ochutnávce veltlínů. Veltlínské zelené je nejpěstovanější odrůdou našich vinohradů a najdeme ho ve všech čtyřech moravských podoblastech. Pro degustaci jsem připravil typické představitele vín z této odrůdy ze Znojemska, Slovácka a Mikulovska.
V zahraničním okénku ochutnáme německý Muskateller & Muscaris z oblasti Pfalz z vinařství Altes Schlöschen – St. Martin rodiny Schneider (do ochutnávky vložil Zdeněk Z.) a exkluzivní červené cuvée Monte Christi, které je vlajkovou lodí pozoruhodného rakouského vinařství Weingut Wimberger.
V poslední části večera vám představím červená vína na „A“- Alibernet a André. Alibernet bude pozvánkou do Vinařství Fridrich z Vracova, kam pojedeme na jarní výjezd.
Na degustačním večeru se také dozvíte veškeré podrobnosti dubnového výjezdu do krajů, kde se víno rodí. Jestli si budete chtít pojistit účast, bude možné se už přednostně přihlásit.

AKCE SE USKUTEČNÍ V HORNÍM PATŘE CAFÉ&BISTRO VINICE (replika Viniční stodoly) V AREÁLU VINIČNÍHO DOMKU, Chuchelská 6/1, Praha 4 – Modřany. Areál je jen pár kroků od zastávky tramvají linek č. 17 a č. 3. Výstupní stanice se jmenuje Modřanská škola. Možno také busem č. 117, výstup ve stanici Lehárova nebo Modřanská škola.

Jestli pozvání na degustační večer přijmete a chcete se ho zúčastnit, pak stačí udělat dvě věci:
1) z organizačních důvodů je nezbytné předem si rezervovat účast NEJPOZDĚJI DO SOBOTY 11. BŘEZNA na emailové adrese modr@klub-movik.cz, nebo telefonicky či SMS zprávou na čísle 737 586 664
2) do SOBOTY 11. BŘEZNA prosím uhraďte účastnický poplatek 580,- Kč za osobu na účet č. 238 362 992/ 0300.
V případě neúčasti se poplatek nevrací. Přihláška na degustační večer je ale v případě, že se nezúčastníte, přenosná na jinou osobu.
Na výše uvedených kontaktech v případě zájmu získáte jakékoliv další informace.

Poplatek za účast na březnovém degustačním večeru je 580,- Kč a zahrnuje degustaci všech vzorků prezentovaných vín, pečivo, vodu, malé občerstvení k vínu a příspěvek na náklady za pronájem prostor.

Věřím, že tato stručná anonce bude pro Vás dostatečně lákavou pozvánkou na příjemný večer s krásnými víny v přátelské atmosféře klubu MOVIK. Nejsme uzavřená skupina, každý se k nám může přidat. Jestli jste na degustačním večeru klubu MOVIK ještě nebyli, vězte, že nově příchozí jsou stále vítaní. Tak vezměte přátele, kamarády nebo kolegy z práce a přijďte!

Těším se na setkání s Vámi už brzy v CAFÉ&BISTRO VINICE!

< zpět