Newsletter
Přihlaste se pro odběr newsletteru
 
Novinky ve fotogalerii
 

XIII. VÁNOČNÍ VEČER KLUBU MOVIK ve středu 6. prosince od 19:00 hodin.

26. Listopad 2023  |  Antonín Modr

Milí přátelé dobrého vína a příznivci klubu MOVIK,
zvu Vás na Vánoční večer našeho klubu, tradiční setkání přátel dobrého vína. Číslovka v nadpisu pozvánky signalizuje, že se tato výroční akce bude konat potřinácté, ale vzhledem k dvouleté covidové pauze půjde o završení už 15. roku činnosti a aktivit klubu MOVIK – Modřanského vinařského klubu. Vánoční párty bude pohodovým setkáním s přáteli v adventním čase.

DVĚ PODMÍNKY ÚČASTI – DŮLEŽITÉ!
1) Z organizačních a logistických důvodů je nutné rezervovat si účast předem. Přihlásit se a rezervovat si účast na akci je třeba nejpozději do PÁTKU 1. PROSINCE na emailové adrese modr@klub-movik.cz, anebo telefonicky či SMS zprávou na číslo 737 586 664. Po tomto datu už nebude možné další rezervaci přijmout. Zároveň prosím zašlete do 1. prosince příspěvek za Vaši účast v příslušné výši na účet číslo 238362992 / 0300. Jako zprávu pro příjemce napište jména osob, za něž je platba složena. Na výše uvedených kontaktech získáte v případě zájmu jakékoliv další informace.

2) Každý z účastníků přineseme s sebou podle svého uvážení malý, symbolický dáreček do „přátelské“ tomboly, která pak bude vylosovaná v průběhu večera.

Jestli někdo chcete přinést něco z vaší „kuchyně“ a obohatit připravené občerstvení, nikdo se na Vás zlobit nebude ☺ . Ale hlavu si s tím nelamte, je to čistě dobrovolné.

K programu. Protože jsme vinařský klub tak nejdříve k vínům. Po WELCOME DRINKU můžete ochutnávat další vína po celý večer ve VOLNÉ NEŘÍZENÉ DEGUSTACI. Na své si přijde každý podle chuti a své preference. K degustaci budou vína různých stylů od suchých po sladká. Vše, co o těchto vínech budete chtít vědět, Vám rád individuálně zodpovím. K vínu a dobré pohodě bude k dispozici ORIGINÁLNÍ DOMÁCÍ OBČERSTVENÍ připravené paní Průchovou z Vinice C&B (quiche – slaný koláč, aranžované prkénko – mix uzenin a sýrů, domácí focaccia s olivovým olejem, domácí moravské koláčky). V krátké speciální ŘÍZENÉ DEGUSTACI Vám představím některé z unikátních vín z mého archivu. Kolem 21. hodiny proběhne losování „přátelské“ TOMBOLY ze symbolických dárečků, které každý přineseme a do tomboly vložíme. Nebude chybět ani sabráž sektu a společný přípitek. Ukončení Vánočního večera bude před 23:00.

KDE SE BUDE VÁNOČNÍ VEČER KONAT.
Uskuteční se v horním patře VINICE CAFÉ&BISTRO (replika Viniční stodoly) v areálu Viničního domku, Chuchelská 6/1, Praha 4 – Modřany. Areál je jen pár kroků od zastávky tramvají linek č. 17 a č. 27. Výstupní stanice se jmenuje Modřanská škola. Možno také busem č. 117, výstup ve stanici Lehárova nebo Modřanská škola.

Účastnický příspěvek na XIII. Vánoční večer MOVIKu činí 500,- Kč za osobu a stává se součástí nákladů na organizaci akce. Užívat si můžete všeho, co je uvedeno v programu.

Těším se na Vánoční setkání s Vámi v CAFÉ&BISTRO VINICE!

< zpět